OneTone

Umělá inteligence, která vám našeptává dokončení rozepsané zprávy.

Pište emaily a chaty 2x rychleji a šetřete čas i překlepy. Nainstalujte si funkci automatického dokončování vět – tzv. autocomplete pro SupportBox.

Jak postupovat?

  • Nainstalujte si ZDARMA doplněk do prohlížeče Chrome s funkcí auto-complete.
  • Instalace zabere minutku a vše je předem nastavené.
  • Funkce je velmi jednoduchá na používání
  • Funkce začne fungovat v SupportBoxu okamžitě.
  • Funkce vám pomůže psát rychle, kvalitně a bez překlepů.

Jak automatické dokončování vět funguje?

Ihned po instalaci doplňku vám autocomplete začne našeptávat věty a fráze, které se běžně opakují. Jsou jimi například věty typu „Dobrý den, děkujeme za vaši zprávu“, nebo „Mějte se hezky“. Postupem času se autocomplete bude stávat chytřejší a bude našeptávat fráze, které se vám často opakují. Bude se personalizovat. Pokud pracujete v týmu, například na zákaznickém servisu, můžete věty se svými kolegy sdílet a tím tak komunikovat ještě efektivněji. Doplněk OneTone.ai asistent psaní je přímo navržen pro SupportBox.

Co o funkci autocomplete říkají jeho uživatelé?

„Funkce funguje všem kolegům, které jsem do toho zainteresovala. Od nich mám zpětnou vazbu, že se funkce velmi rychle učí a personalizuje dle jejich odpovědí. Taky si chválí úsporu času.“ – Michaela Hábová, Vedoucí zákaznické podpory ve firmě Koloshop.cz

„Onetone doplněk je skvělý pomocník, na kterého jsem si velmi rychle zvykla. Už si neumím svůj pracovní den představit bez něj. V e-mailové komunikaci se mi fráze a věty často opakují, takže doplnění jedním kliknutím je perfektní. Nemusím tyto věty kopírovat či psát ručně, takže mi ušetří spoustu času. Efektivní praktický nástroj!“ – Aneta Straková, Customer service agent ve firmě Twisto.cz

Jak funkci autocomplete nainstalovat zdarma?

Zabere vám to minutku. Jednoduše si nainstalujte na jeden klik OneTone.ai doplněk do Google Chrome prohlížeče a přihlaste se do něj. Jakmile si ho nainstalujete, bude připravený k použití. Není potřeba nic nastavovat nebo se učit, jak s funkcí auto-complete zacházet. Je tak jednoduchá, že se vám zobrazí v ten nejlepší možný moment.

Už nebudete muset dokola psát věty, které se neustále opakují. Komunikujte se zákazníky efektivněji s pomocí OneTone.ai asistenta psaní pro SupportBox.

Jak zabránit chybám v komunikaci & ztrátě tržeb

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 8:00 - 16:00