SupportBox hledá junior/medior markeťáka

Rosteme velmi pěkně, ale myslíme si, že bychom mohli růst ještě rychleji a s tím bychom potřebovali pomoci. V letošním roce jsme vyrostli o 65+% a do konce roku bychom to rádi dotáhli na 120+%. Klademe si velké cíle, a abychom je dokázali naplnit, potřebujeme náš tým rozšířit. 

Nyní pozici marketéra zastává founder Mário, který řídí několik specialistů, ale jak rosteme a navyšuje se množství kanálů, skrze které aplikaci propagujeme a také změny, které chystáme, potřebuje k sobě šikovného kolegu/kolegyni, kteří by mu pomohli. 

Hlavním cílem marketingu je získávat nové zákazníky pro naši aplikaci. Navyšování množství leadů, budování e-mailové databáze, vymýšlení A/B testů, abychom stále něco zlepšovali. A to nejen na webu, ale i v PPC a dalších kampaních.  

Hlavní metriky jsou počet leadů a jejich kvalita. Sekundární metriky jsou návštěvnost a dosah skrze všechny kanály.

Co budete mít na starosti?

Spolu s Máriem se budete věnovat jednotlivým oblastem, které zrovna řešíme. Nevadí, že neumíte nastavit FB reklamu, či spustit nový kontejner v Google Tag Manageru. Vše vás naučíme. Ze začátku půjdete krok po kroku a vše si osaháte. Postupně se bude zvyšovat vaše samostatnost v těch oblastech, které vás baví a jste v nich skvělí.

Pro koho je pozice vhodná? 

Pro někoho, kdo hltá nové marketingové techniky a rád by si je vyzkoušel v praxi, ale neměl na to prostor. Má, či chce získat znalosti a povědomí, napříč celým spektrem marketingu a dokáže přemýšlet v souvislostech. Nejsme e-shop, naše konverzní cesty jsou delší a doměřování náročnější, ale umíme si s tím poradit.

Co požadujeme?

  • Zájem o nejmodernější trendy
  • Přicházení s vlastními nápady, nejen reaktivní jednání
  • Samostatnost + schopnost pracovat remote
  • Zkušenost s copywritingem je veliké plus

Proč my?

Jsme malá firma a každá změna je hned vidět a velmi rychle a rádi ji realizujeme. Rychle rosteme, takže se vše neustále mění. Jsme remote firma. Jsme zvyklí pracovat na dálku a všechny procesy tomu máme přizpůsobeny. Ale rádi se vidíme osobně a těšíme se na každé setkání. Máme přístup k top kurzům ze zahraničí, o které se rádi podělíme. O nové znalosti tedy není nouze. Přístup k top lidem v oboru a možné konzultace s nimi. 

Odměna?

Odměnu řešíme s každým individuálně, dle jeho požadavků, znalostí a zapojení. Strop není. Rádi přidáme i nějakou bonusovou složku.

Jak začít? 

Pošlete mi na info@mariorozensky.cz odkaz na váš Linkedin profil a krátkou zprávu, proč chcete pracovat zrovna na SupportBoxu a jaké máte předchozí marketingové zkušenosti. Ideálně, co považujete za váš největší marketingový úspěch, na který jste náležitě hrdí.

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 8:00 - 16:00