Marketér

Rosteme velmi pěkně, ale myslíme si, že bychom mohli růst ještě rychleji a s tím bychom právě potřebovali pomoci. Pro rok 2020 si klademe velké cíle, a abychom je dokázali naplnit, potřebujeme náš tým rozšířit.
 
Doteď pozici marketéra zastával zakladatel Mário, ale jak rosteme a navyšuje se množství kanálů, skrze které aplikaci propagujeme a také změny, které chystáme, je načase přenechat jeho místo někomu, kdo na to bude mít plnou pozornost.
 
Hlavní marketingová role bude v získávání nových zákazníků pro naši aplikaci, školení, kurzy a konferenci. Dále předělání webu, aby na něm byly všechny tyto možnosti, které klientům nabízíme jasně patrné. Navyšování množství leadů, budování e-mailové databáze, vymýšlení A/B testů, abychom stále něco zlepšovali. A to nejen na webu, ale i v PPC a dalších kampaních. 
 
Hlavní metriky jsou počet leadů a jejich konverze na platící zákazníky. Sekundární metriky jsou návštěvnost a dosah skrze všechny kanály. 
 
Co budete mít na starosti?
 
  • PPC na Sklik, Adwords, Facebook 
  • Web SupportBox.cz
  • Vymýšlení a realizaci A/B testů
  • Přípravu a realizaci nových kampaňových stránek
  • Plánování obsahového kalendáře a promo obsahu
  • Analýzu výše zmíněných kanálů a kampaní + návrh nových
Pro koho je pozice vhodná?
 
Pro někoho, kdo pracoval v agentuře a už ho to nebaví. Nebo pracoval na pozici seniorního markeťáka ve firmě, kde měl na starosti různé kanály a zodpovědnost za celé marketingové oddělení. Má tedy zkušenosti a znalosti napříč celou oblastí marketingu a chce dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
 
Proč my?
 
Jsme malá firma a každá změna je hned vidět a velmi rychle a rádi ji realizujeme. Rychle rosteme, takže se vše neustále mění. 
 
Jsme remote firma. Jsme zvyklí pracovat na dálku a všechny procesy tomu máme přizpůsobeny. Ale rádi se vidíme osobně a těšíme se na každé setkání.
 
Máme přístup k top kurzům ze zahraničí, o které se rádi podělíme. O nové znalosti tedy není nouze.
 
Přístup k top lidem v oboru a možné konzultace s nimi.
 
Odměna?
 
Odměnu řešíme s každým individuálně, dle jehopožadavků, znalostí a zapojení. Velmi rádi také přidáme bonusy za výkon.
 
Jak začít?
 
Pošlete mi na [email protected] odkaz na váš Linkedin profil a krátkou zprávu, proč chcete pracovat zrovna na SupportBoxu a jaké máte předchozí marketingové zkušenosti. Ideálně, co považujete za váš největší úspěch, na který jste náležitě hrdí.