Asistentka

Už tě nebaví být svázaný miliony pravidel, zákazů a příkazů, a nemít moc něco změnit? U nás ti dáme prostor a možnost podílet se nejen na vývoji softwaru, ale i zlepšit zákaznickou péči napříč českým trhem.

Staň se součástí našeho týmu a pomoz nám naplnit naši vizi. Jaký je náš tým? Máme rádi poctivost, lidský přístup, rádi sdílíme s druhými své poznatky a kvalitní péči o zákazníky prostě považujeme za něco, čemu stojí věnovat svou plnou pozornost.

Co že to ten SupportBox vlastně je? Jde o šikovný nástroj pro správu veškeré komunikace s klienty skrze e-mail, live chat a telefon. SupportBox je jednoduchá aplikace, která pomáhá zjednodušit a zpřehlednit komunikaci se zákazníky.

Koho hledáme?

Osobnosti, které sdílí naše hodnoty, pracovní nasazení a vášeň pro kvalitní zákaznickou péči. Někoho, kdo je samostatný v rámci své oblasti, ale dokáže kopat za celý tým a posouvat tak firmu kupředu. Sebezvdělávání a rozvoj je na žebříčku jeho hodnot na prvních místech. Někoho, kdo se nebojí vymýšlet a zkoušet nové věci a zároveň je schopný přijmout zodpovědnost.

Co nabízíme?

Skvělou partu nadšenců, kteří táhnou za jeden provaz, drží při sobě a pomáhají si. Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat odkudkoliv (výjimkou je pozice asistentky, tu potřebuji u sebe v Pardubicích:)). Téměř neomezený zdroj rozvojových materiálů a neutuchající podporu šéfa, který je spíše mentorem než-li terorem. 🙂 Ale občas si do stolu bouchnout umí. 🙂

Aktuálně jsou všechny pozice spíše na part-time a externě. Nemáme nic proti maminkám a juniorům po škole. Ovšem praxe a zapálení jsou nutností.

Popis pozice

Máš chuť být součástí skvělého týmu, jsi komunikativní, kooridnaci a organizaci máš v malíčku. Umíš si poradit v různorodých situacích a neustále se chceš vzdělávat a rozvíjet. Dáme ti k tomu prostor!

Potřebujeme někoho, kdo pohlídá a vyřeší fakturace a bude si rád dopisovat (telefonovat) s naší účetní. Procesy u nás ve firmě sice fungují, ale některé ještě nejsou popsány a sepsány. Šéf rád chroustá mraky informací denně, ale potřebuje někoho, kdo mu je pěkně připraví a naservíruje. No a protože má tendenci se o ty informace stále dělit, tak je potřeba občas skočit na poštu a poslat chtivým čtenářům jeden, nebo více, výtisků jeho knihy.

Žádná firma nemůže fungovat bez reportů, tabulek a čísílek. Takže je někdo také musí vytvořit, plnit nebo hlídat, aby se plnily. A už vůbec nemůže firma fungovat bez kanceláře a o tu se někdo musí taky postarat, to dá rozum. Ale neboj, kafíčko si umí šéf uvařit i sám. 🙂

No a jak se tak rád dělí o ty informace (taky je rád na pódiu a pořád by někomu něco říkal), přednáší často na různých akcích, konferencích, ale to mu nestačí, takže i sám pořádá školení, nebo vede mastermind skupinky. 🙂 Jooo, ale někdo mu musí pohlídat tu fakturaci (aby bylo na rohlíky, že jo) a zkoordinovat ty lidičky, aby věděli kdy a kam přijít si poslechnout ty mnohaleté zkušenosti. Taky bude potřeba mu najít nové možné termíny pro ta super truper školení a upravovat termíny a místa konání na webu.

Také je dobré dohlédnout na tým, ten se taky sám nepohlídá. Pohladit a případně zvednout prst. Radši teda ten ukázováčkový. 🙂 Máme velmi pěkně zavedené systémy řízení projektů, kde pěkně uvidíš jaké jsou v týmu úkoly, kdo je za ně zodpovědný a kdy je měl dodat. A pokud zrovna ten člen týmu usnul, tak bude tvým úkolem do něj štouchnout (něžně samozřejmě) a popostrčit ho správným směrem.

Je ti to málo? Tak jo! Ještě teda nám můžeš pomoci s nahráváním příspěvků, videí, podcastů (samozřejmě zajímavých, že jo, jak jinak) na sociální sítě, ať si to nenecháváme pro sebe a všichni to vidí nebo slyší.

To by mohlo už stačit. Už se nemůžeš dočkat, kdy nastoupíš? Napiš na [email protected], jaké jsou tvé dosavadní zkušenosti a proč bychom měli vybrat právě tebe. Máš nějakou nadpřirozenou schopnost? Super, nezapomeň ji zmínit. 🙂

PS: Poloviční úvazky a maminky nebo tatínkové na rodičovské nejsou problém. Jsme baby friendly!

Ve zkratce 🙂

Požadujeme:

 • skvělý psaný projev
 • výborou časovou organizaci sebe a ideálně i druhých
 • schopnost poradit si v různých situacích
 • zájem učit se novým věcem a neustále se vzdělávat

Náplň práce:

 • příprava podkladů pro účetní
 • vyhledávání informací
 • příprava a vyplňování reportů
 • sepisování procesů dle zadání
 • dohlížení na dodržování procesů
 • rezervace učeben, jízdenek a vstupenek
 • kontrola dodržování termínů úkolů v týmu
 • přidávání příspěvků na sociální sítě

Nabízíme:

 • skvělé kolegy
 • možnost vzdělávání a rozvoje
 • pracovní dobu dle tvého životního stylu
 • možnost pracovat částečně z domu
 • příležitost zlepšit zákaznickou péči v ČR

Napiš na [email protected], jaké jsou tvé dosavadní zkušenosti a proč bychom měli vybrat právě tebe. Máš nějakou nadpřirozenou schopnost? Super, nezapomeň ji zmínit. 🙂