Novinky prosinec 2015

Uplynulé dny byly pro SupportBox ve znamení velkých i menších změn a novinek. Ty největší a pravděpodobně i nejzajímavější vám teď představujeme:

  •  Přesunuli jsme editační okénko pro odpověď nahoru. Tato změna je tu hlavně proto, aby byl prostor na odpověď co největší – přehlednost je důležitá, šetří čas i nervy :-).
  • Editace přeposílané zprávy a více adresátů v přeposílání. Pokud potřebujete přeposlat zprávu kolegovi, který má také SupportBox, klikněte jednoduše na Přidělit – kolegovi můžete také zanechat poznámku u zprávy, kterou si pak přečte – a zákazník jí neuvidí. Pokud ale potřebujete zprávu předat dále, mimo SupportBox, můžete nyní jednoduše kliknutím na tlačítko Upravit přeposílanou zprávu.
  • Univerzální e-shop plugin. Je příjemné vidět veškeré dostupné info o zákazníkovi hned vedle zprávy od něj. I pro vás to dnes může být denodenní úspora času. Aktivujte si náš e-shop plugin a napojte jej na vaše e-shopové řešení podle našeho návodu.
  • Univerzální plugin. Hodilo by se vám u zprávy od zákazníka vidět nejen vše ohledně jeho objednávek a plateb, ale i další informace, které jsou na něj navázané? Mohou to být například domluvené schůzky, jeho přítomnost ve vašich databázích, historii z chatu nebo telefonáty – máte-li jevhodně zpracované, jednoduše je napojte na SupportBox – návod, jak na to s ukázkou kódu najdete zde.
  • notifikace2Notifikace v prohlížeči. Další časošetřič v SupportBoxu. Nemusíte neustále hlídat vaše schránky, jestli vám náhodou nepřišel nový e-mail. Můžete klidně pracovat v jiném programu nebo na jiném panelu prohlížeče. Aktivujte si notifikace v prohlížeči – je to opravdu velmi snadné – a jakmile vám nějaká nová zpráva dorazí, upozorní vás na to váš prohlížeč. Jak na to se dozvíte zde.
  • Historie akcí se zprávou. Potřebujete mít přehled a vidět, jak vaši kolegové nakládali s danou zprávou? SupportBox vám nyní ukáže celou historii vlákna – jednotlivé změny uvidíte ve vlákně přesně podle posloupnosti, jak se kdy co stalo. Malá ukázka:historie

Věříme, že jsou naše novinky pro vás přínosné, šetří vám čas a pomáhají vám přetvářet vaše zákazníky ve fanoušky a nadšence. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu!

Zůstaňte v obraze a přidejte se
k 3 500+ odběratelům novinek!

Přidejte se k 3 500+ odběratelům a nepromeškejte žádnou novinku ze světa zákaznické péče! Informace, tipy, zajímavosti, pravidelně každých 14 dní.
E-mail *
Kateřina Střelcová

Kateřina Střelcová

Ráda se starám o naše klienty. Baví mě hledat řešení a nacházet stále lepší a efektivnější postupy.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole