Plugin – propojení se Smartemailing.cz

Smartemailing.cz je česká aplikace, která umožňuje jak sběr kontaktů a jejich přehlednou správu, tak automatizovanou a hromadnou rozesílku e-mailových zpráv.Pokud jej používáte, určitě si jej – a to zcela jednoduchým krokem – napojte na váš SupportBox.

     

 • Získáte tak okamžitý přehled o tom, v jakém seznamu se váš kontakt nachází.
 •    

 • Přijde-li vám zpráva od zákazníka, který ještě není v žádném vašem seznamu, jedním klikem jej do seznamu přidáte.
 •    

 • Stejně snadné je odebrání zákazníka z libovolného seznamu.
 •    

 • Spravujete víc Smartemailingových účtů? Ani to není problém – plugin můžete napojit na neomezené množství účtů.

Jak na to:Pluginy se vždy váží k dané schránce. Vyberte tedy schránku, u které chcete váš plugin nastavit (například [email protected]) a v pravém horním rohu klikněte na nastavení.pluginSEPoslední záložkou jsou Pluginy. Klikněte na ně. Ze seznamu ve spodní části obrazovky vyberte plugin Informace ze SmartEmailingupluginSE2K tomu, aby vám plugin fungoval, je potřeba pouze správně vyplnit tato dvě pole.

     

 1. E-mail – zadejte e-mail, který slouží k přihlášení k vašemu Smartemailingovému účtu.
 2.    

 3. API klíč – váš API klíč najdete ve Smartemailingu. Klikněte v pravém rohu na nabídku Můj účet. Objeví se vám tabulka s několika záložkami. A poslední je právě potřebný API klíč.

pluginSE4Jakmile vyplníte oba požadované údaje – přihlašovací e-mail a API klíč, uložte nastavení.Co můžete očekávat?U každého vaší zprávy se napravo pod informací o vašem zákazníkovi objeví záložka SmartEmailing.Pokud už zákazník je ve vaší databázi, ukáží se vám všechny seznamy, ve kterých je zařazen. Pokud ještě nikde není, ukáže se vám takováto nabídka – možnost přidat jej do libovolného seznamu. Přidáte jej jednoduše tak, že najedete na daný seznam – přidání proběhne automaticky.pluginSE3Pokud už v nějakém seznamu je, můžete jej stejným způsobem rychle odebrat.Potřebujete napojit více Smartemailingových účtů? To se vám může hodit, pokud vlastníte více firem, nebo spravujete zákaznický servis pro více firem. Je to snadné – aktivujte si tento plugin vícekrát. Uvidíte tak opravdu všechna data pěkně přehledně pod sebou.Doufáme, že se vám tento plugin bude líbit a hlavně učiní vaše dny krásnější a efektivnější 😉 

Novinky na váš e-mail

E-mail *
Kateřina Střelcová

Kateřina Střelcová

Ráda se starám o naše klienty. Baví mě hledat řešení a nacházet stále lepší a efektivnější postupy.

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole