Přesun zprávy do jiné schránky v SupportBoxu

SupportBox vám nabízí mnoho užitečných a přitom ne zcela běžných funkcí. Jednou z nich je možnost přesunu zprávy do jiné mailové schránky.

Sami tuto možnost rádi využíváme ve chvíli, kdy nám zakazník, který komunikuje kvůli jednomu projektu na jedné e-mailové adrese – například [email protected] pošle dotaz nebo podklady k projektu druhému. Snadno zprávu přesuneme, aniž by se musela přeposílat – a rovnou na ní mohou být navázána další pravidla a akce, jako je třeba automatické přiřazení kolegovi nebo přidání štítku. Vyhneme se tak ošklivému předmětu s Fwd. a navíc odpadne nejistota, komu vlastně ve zprávě odpovídáte, jestli kolegovi, nebo klientovi.

Pokud jste v přehledu zpráv, označte zprávu (nebo více zpráv), které takto chcete přesunout do jiné schránky. Následně klikněte tuto ikonku:obalka.

Jste-li v detailu zprávy, stačí kliknout na zmiňovanou ikonku a vybrat schránku, do které se má zpráva přesunout.
presun

Zpráva se přesune do vybrané schránky, jako kdyby od klienta zrovna přišla. Nespustí se ale automatické odpovědi, aby to odesílatele nemátlo.

Se zprávou můžete nadále pracovat jako v novou zprávou. Pro váš přehled je pod zprávou přesto interní informace o tom, odkud a kým byla zpráva přesunuta.

Příklad:

presun2

Zůstaňte v obraze a přidejte se
k 3 500+ odběratelům novinek!

Přidejte se k 3 500+ odběratelům a nepromeškejte žádnou novinku ze světa zákaznické péče! Informace, tipy, zajímavosti, pravidelně každých 14 dní.
E-mail *
Kateřina Střelcová

Kateřina Střelcová

Ráda se starám o naše klienty. Baví mě hledat řešení a nacházet stále lepší a efektivnější postupy.

Komentáře

  • Jak správně vyřešit reklamaci? | SupportBox.cz 16.09.2019 10:19

    […] informace z jiných aplikací hned vedle zprávy od daného klienta. Stejně tak není problém přesunout čistě a jednoduše zprávu, která se týká reklamace a přišla omylem do schránky […]

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole