Kontakt

OLYMPIC s.r.o.

Brozany 136
Staré Hradiště
533 52

IČ: 27480381
DIČ: CZ27480381

Zapsáno Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 21481

č.ú.: 2000356946/2010

tel.: +420 778 443 348
email: info@supportbox.cz

Zajímá vás, kdo SupportBox vymyslel, kdo se každý den stará o to, aby skvěle fungoval a kdo vám pomůže s jeho nastavením?

Pojí nás společené hodnoty a vize. Máme rádi poctivost, lidský přístup, rádi sdílíme s druhými své poznatky a kvalitní péče o zákazníky prostě považujeme za něco, čemu stojí věnovat svou plnou pozornost.

Mário Roženský

CEO

Mário SupportBox vymyslel, rozhýbal, zajistil mu zajímavé zákazníky a určuje směr, kterým se ubírá. Má mnoho zkušeností ze zákaznické podpory. Je autorem provizního programu AffilBox, první české knihy o affiliate. Pořádá také živá školení a setkání. Více se o něm dozvíte na blogu mariorozensky.cz.

Kateřina Střelcová

Expertka na pomoc zákazníkům

Nevadí, že nejste vystudovaní ajťáci, Kateřina vám pomůže nastavit SupportBox tak, aby fungoval i vám! Kromě toho pečlivě testuje všechny novinky, než je pustíme do světa, a také pro vás píše návody i tipy na usnadnění vašeho zákaznického servisu.

Patrik Gmitter

Hlavní programátor SupportBoxu

Patrik je nepostradatelným členem týmu - vdechl SupportBoxu život, a stará se o to, aby dobře fungoval. Stále hledá cesty, jak jej udělat ještě rychlejší a efektivnější. Je tak trochu neviditelnou, ale velmi důležitou osobou, která „maže kolečka“ a stará se o hladký chod.

Jan Neškudla

Specialista nejen na statistiky a pluginy

Honza má na starosti statistiky a napojení na externí aplikace. Bez něj byste neviděli, jak moc jsou vaši kolegové rychlí a úspěšní ve vyřizování zpráv a jestli jsou klienti s jejich odpověďmi spokojení. Má také bohaté zkušenosti s napojováním dalších aplikací, či vašeho e-shopu.

Text tlačítka