Webináře

Webináře jsou skvělá forma, jak se naučit co nejvíce za co nejkratší čas. Níže naleznete webináře, které teprve chystáme a také záznamy těch, které již proběhly.

Záznamy webinářů

Webinář

Jak na zákaznickou podporu při expanzi do zahraničí – webinář

25/04/2024

Úspěšná expanze do zahraničí neznamená copy & paste českého e-shopu a jeho prostou jazykovou mutaci. SEO, bankovní účty, propagace, platební a cenové strategie, zákaznická péče i logistika (a mnohem více) musí být při expanzi přizpůsobeny místním poměrům. SupportBox a NK Expand vyvinuli nástroje, které tuto optimalizaci usnadňují. A právě na zákaznickou podporu při expanzi se […]

AI webinar - Jak využít AI v zákaznické péči Webinář

Jak využít AI na zákaznické péči – webinář

18/01/2023

Komu tento webinář pomůže?  AI už nějakým způsobem využíváte, ale máte pocit, že nemáte stále všechny informace & neznáte všechny nástroje a způsoby využití. Na téma AI narážíte ze všech stran, ale nevíte kde a jak začít. Obáváte se, že AI bude generovat nesmysly a spíše vám uškodí než pomůže, nebo že AI není pro […]

Webinář o telefonech Webinář

Využijte sílu telefonů na zákaznické péči

26/09/2023

Telefony a e-maily jsou dle statistik stále nejoblíbenějšími kanály, kterými vás zákazníci kontaktují. Jak ale vytěžit telefonické dotazy k našemu očekávanému cíli – nákupu – a to i opakovanému? Mít číslo na webu neznamená jen zvedat telefony, ale je to také ten nejlevnější prodejní kanál, který můžete využít. Mnoho podnikatelů to ale netuší a tak […]

Webinář s Raynetem Webinář

Jak na zákaznické péči prodávat, pečovat a mít dokonalý přehled

18/04/2023

Snad každá firma sní o tom, mít spokojené zákazníky a skvělé obchodní výsledky. Patříte k nim také? Přijďte se podívat na nový webinář Mária ze SupportBoxu a Honzy z Raynetu, kteří vám poví, jak vám ve vašem online podnikání může pomoci vytvoření dokonalého přehledu o vašich klientech. Dozvíte se také, proč je důležité si evidovat […]

Webinář

Trendy v zákaznické péči pro rok 2023

08/12/2022

Zákaznická péče bude v roce 2023 jedno z nejdůležitějších témat napříč mnoha firmami a obory. V zahraničí tento trend je již vidět. Na webináři jsme si ukázali, co se od nich můžete naučit i vy.

Webinář

Jak zvýšit prodeje díky zákaznické péči

03/11/2022

Webinář Mária a Honzy z Raynetu na téma: „Jak zvýšit prodeje díky zákaznické péči“

Hledáte způsob, jak zlepšit zákaznickou péči pro vaši firmu?

Školení na míru pro vaši firmu

Potřebujete školení zákaznické péče připravené přesně na míru vaší firmě a vašemu týmu? Není problém, rádi jej pro vás připravíme.

Více o školení pro firmy na míru
Proškolili jsme
  • + desítky dalších

Všechny naše akce

Školení

Záznam konference SupportDay
2016-2023

online

Podívejte se na záznamy 42 přednášek předních českých odborníků. 6 ročníků konference SupportDay, která je věnovaná pěči o zákazníky.

1.490 Kč bez DPH
Školení

Školení na míru pro vaši firmu

dle domluvy

Potřebujete školení zákaznické péče připravené přesně na míru vaší firmě a vašemu týmu? Není problém, rádi jej pro vás připřavíme.

dle domluvy
Školení

Online kurz zákaznické péče

online

Kurz obsahuje 20h videí, desítky materiálů, checklistů, tabulek, procesů apod. Hromady článků a materiálů, které dokreslují danou kapitolu a téma.

9.990 Kč bez DPH

Kniha a e-booky

Přečtěte si nejzajímavější tipy a triky, týkající se poskytování kvalitní a efekivní zákaznické péče.

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 8:00 - 16:00