Rychlé novinky

4. 3. 2021
Nasadili jsme dlouho očekávanou funkcionalitu Klikni a volej. Na pár kliknutí vytočíte telefonní číslo, které vám už jednou volalo, přímo z vašeho SupportBoxu – bez vyťukávání jednotlivých číslic.

4. 3. 2021
Nastavení pravomocí uživatelů pro live chat jsme udělali přehlednější a jednodušší! Nejprve uvidíte přehled live chatů a teprve až po kliknutí na tlačítko Upravit se vám zobrazí i nabídka konkrétních uživatelů, kterým můžete nastavovat pravomoce podle potřeby.

3. 3. 2021
Sjednotili jsme styly otevírání odkazů. Zjednodušeně řečeno – odkazy se vám budou nyní otevírat v nové kartě vašeho prohlížeče. Platí to samozřejmě pro odkazy přímo v detailu ticketu/zprávy, ale také v rychlém náhledu zprávy ve výpisu ticketů.

2. 3. 2021
Výrazně jsme zlepšili příjem SMS. Nové SMS zprávy se do SupportBoxu synchronizovaly zhruba každých 5 minut. To ale není doba, která nás uspokojovala, a proto je nyní příjem SMS live, tedy okamžitý a bez čekání.

1. 3. 2021
V nastavení předpřipravených odpovědí si můžete doplnit i předmět zprávy. Předmět zprávy ze šablony se vám aplikuje vždy jen na nové zprávy. Jestliže budete pomocí šablony zákazníkovi odpovídat, zůstane zachován původní předmět.

19. 2. 2021
V nastavení pracovní doby pro live chat si můžete vybrat, zda se mají/nemají zohledňovat státní svátky.

12. 2. 2021
Jestliže máte se zákazníkem rozjednaný nový live chat a zákazník vám pošle novou zprávu, budete na ni samozřejmě upozorněni notifikací. Zároveň ale nově budete tato zpráva, v levém menu a i ve výpise live chatů, zvýrazněna tučným písmem.

11. 2. 2021
Do sdílení ticketů mimo SupportBox jsme přidali velmi žádaný typ časové filtrace. Jednoduše nyní můžete filtrovat tickety za minulý týden a minulý měsíc.

9. 2. 2021
Ve sdílení ticketů mimo SupportBox se vám už nebudou chybně zobrazovat i zprávy, které byly ve složce Koš. Nyní budou vidět opravdu jen ty zprávy, které mají být vidět.

5. 2. 2021
Řazení obchodních případů jsme i v případě Raynet pluginu vylepšili tak, aby se vám případy řadili od těch nejnovějších.

4. 2. 2021
Upravili jsme výpis zobrazených objednávek v pluginu PrestaShop. Objednávky se vám nyní budou řadit od nejnovějších po nejstarší.

3. 2. 2021
U přiřazených live chatů nově zohledňujeme online / offline stav operátora také přímo v detailu live chatu. Barevnou odlišnost jsme zachovali. Pokud bude přiřazený operátor offline, má štítek s jeho jménem šedou barvu. Online stav operátora je pak znázorněn zeleným štítkem s jeho jménem.

27. 1. 2021
Ve výpisech telefonů jsme sjednotili logiku a funkčnost složek stejně, jako je tomu u e-mailových schránek. U jednotlivých složek uvidíte ve čtverečku celkový počet záznamů (telefony, SMS). Pokud bude čtvereček červený, znamená to, že máte ve výpise nějaký zmeškaný hovor. Šedý čtvereček naopak značí, že jsou všechny hovory Realizovány, nebo manuálně označeny jako Vyřešené.

15. 1. 2021
Díky funkci Automatické vyřešení zmeškaných hovorů snadno rozlišíte zmeškané hovory, které už byly zpětně navolány a úspěšně vyřešeny a naopak, na která zmeškaná čísla je potřeba ještě zavolat. 

13. 1. 2021
Pokud si live chat označíte jako Vyřešený a zákazník vám znovu napíše další zprávu, budete notifikace vypadat a znít stejně, jako v případě úplně nového live chatu.

12. 1. 2021
U přiřazených live chatů zohledňujeme ve výpise chatů, online / offline stav operátora. Pokud bude operátor offline, bude štítek s jeho jménem u live chatu šedý. Když bude operátor online, bude štítek s jeho jménem zelený. Na první pohled uvidíte, zda je kolega k dispozici a může live chat dořešit.

11. 1. 2021
Tickety můžete díky praktickým filtrům snadno dohledávat už od nepaměti. Nově ale můžete tickety filtrovat a dohledávati i podle toho, jakou prioritu má zpráva nastavenou.

8. 1. 2021
Přidali jsme skvělou funkci pro telefony. Nyní dokážeme rozeznat, zda je hovor realizován operátorem a nebo automatem. Hovory, které jsou odbaveny automatem, jsou přehledně označeny tmavě modrým štítkem Automat

7. 1. 2021
Ve statistikách, v záložce Tým schránky je nový sloupeček Hodnocení spokojenosti. Zde uvidíte u každého uživatele, který dostane od zákazníka hodnocení, jak si stojí. Číslo v závorce pak udává celkový počet hodnocení, daného operátora. 

6. 1. 2021
Do statistik jsme pro větší přehlednost přidali vysvětlivky. Pokud si nebudete vědět rady, naše malá nápověda vám hned stručně vysvětlí, co který sloupeček v tabulce se statistikou znamená.

5. 1. 2021
Nastavte si nové notifikace na příchozí hovory, či SMS a už vám žádný hovor neunikne. Každý uživatel si je může nastavit individuálně podle toho, jak on sám potřebuje.

4. 1. 2021
V nastavení pracovní doby u live chatu máte nyní možnost vyplnit pouze DO (popřípadě OD). V praxi to znamená, že se operátor přepne ručně do online stavu a jakmile uplyne nastavená pracovní doba v políčku DO, přepne se automaticky do offline.  

31. 12. 2020
Uživatelé SupportBoxu mohou nově ve svých statistikách sledovat i hodnocení spokojenosti s jejich odpovědí, které jim zákazníci udělí.

29. 12. 2020
SupportBox vám nyní bez problému zobrazí i přílohy u zprávy, které jsou ve formátu eml.

23. 12. 2020
Hromadné nahrávání příloh ke zprávám je ode dneška k dispozici pro každého uživatele SupportBoxu.

22. 12. 2020
V ručních i automatických pravidlech můžete nyní pracovat i s akcí Přeposlat na adresu. Ideální v situaci, kdy například potřebujete automaticky přeposílat na vaší účetní všechny příchozí faktury a podobně.

18. 12. 2020
Do uživatelského filtru ve výpisu vašich telefonů a SMS jsme přidali možnost filtrování i podle štítku.

16. 12. 2020
Nyní jsou pro vás k dispozici vylepšené notifikace pro live chat. Každý uživatel si je může nastavit individuálně podle vlastních potřeb. Žádný live chat vám nyní už neuteče.

7. 12. 2020
Připravili jsme pro vás další integraci. Na pár kliknutí si snadno propojíte SupportBox a váš e-shop, který běží na PrestaShop.

4. 12. 2020
V každém SupportBoxu jsme aktivovali automatickou kontrolu DKIM záznamu. Pokud váš DKIM záznam nebudete mít správně nastaven, bude na tuto skutečnost zakladatel účtu upozorněn hláškou na hlavní nástěnce SupportBoxu.

3. 12. 2020
Pokud bude mít někdo z kolegů přiřazený hovor, či SMS bude tato informace vizuálně zobrazena v tmavě modrém štítku. Stejně jako je tomu u e-mailové komunikace.

3. 12. 2020
Od dnešního dne máte možnost využít uživatelský filtr pro dohledání konkrétního hovoru, či SMS také ve vašich telefonech.

2. 12. 2020
Automatickou odpověď si můžete nadefinovat ještě přesněji, a to díky novému filtru, který dokáže zohlednit pracovní dny, víkendy, nebo svátky.

1. 12. 2020
Zakladatel účtu má přístup do všech live chatů a telefonů, které máte v SupportBoxu aktivní. To znamená, že nemusí mít do chatu, či telefonu nastavené pravomoce (jako ostatní uživatelé) a stejně k ním bude mít přístup.

30. 11. 2020
Vylepšili jsme nastavení aktivních pravidel (ručních i automatických). Pokud nyní zadáte podmínku Přiřazený uživatel, můžete pohodlně vybrat konkrétního uživatele z nabídky všech uživatelů vašeho SupportBox účtu.

27. 11. 2020
Do statistik, konkrétně pak do reportu Schránky a Tým schránky, jsme přidali Filtrování podle štítků.

26. 11. 2020
Sjednotili jsme možné podmínky pro Předmět ve virtuální složce a také v ručních a automatických pravidlech. Nyní můžete ve všech těchto případech zvolit tyto podmínky – je, obsahuje, neobsahuje, není a v případě složek ještě vyhovuje regulární výrazu.

25. 11. 2020
Vylepšili jsme statistiky Ticketů a přidali jsme do reportu i předmět ticketu. A navíc nově můžete v reportu podle předmětu také filtrovat.

24. 11. 2020
Potřebujete si do interní poznámky k live chatu přidat důležitý odkaz, se kterým budete dále pracovat? Není problém. Stačí na odkaz kliknout a pohodlně se vám otevře v novém okně.

19. 11. 2020
Uživatelé mají k dispozici další statistiky. Nyní mohou sledovat i své vlastní statistiky live chatu.

18. 11. 2020
Pokud budete v detailu ticketu a přiřadíte mu vyšší či nižší prioritu, stále zůstanete na zprávě, abyste mohli ticket dále zpracovat, dle vašich potřeb.

17. 11. 2020
DKIM se stává bezpečnostním standardem pro elektronickou komunikaci, a proto si nyní můžete DKIM nastavit i ve vašich schránkách.

11. 11. 2020
Do nastavení live chatu jsme přidali další užitečné funkce. Nyní si můžete nastavit, zda si přejete mít chat na webu zobrazen či nikoliv, upravit si můžete i zobrazování operátorů, nebo váš Online status.

10. 11. 2020
Nastavte si ve vaší schránce automatické přidělování e-mailů mezi uživatele a roztřiďte příchozí zprávy mezi kolegy férově.

9. 11. 2020
Nově máte k dispozici předpřipravené odpovědi také pro váš live chat!

4. 11. 2020
Další plugin na světě. Nyní můžete vás SupportBox propojit také s prodejním formulářem SimpleShop.

2. 11. 2020
Přidali jsme nový plugin ActiveCampaign. Během několika málo minut si můžete obě aplikace propojit a pracovat efektivněji.

14. 10. 2020
V SupportBoxu můžete pracovat s mailto odkazy. Stačí si v nastavení vybrat schránku, kterou budete to mailto používat jako výchozí.

9. 10. 2020
Ruční pravidla respektují nastavené podmínky. Pokud se pokusíte aplikovat ruční pravidlo na ticket, který nebude na 100% splňovat zadané podmínky, pravidlo se nespustí. O tom, zda se pravidlo provedlo či nikoliv budete informování hláškou.

6. 10. 2020
Lišta s nabídkou akcí v detailu ticketu je nyní viditelná i v případě, kdy budete scrollovat ticketem dolů. A to včetně informace o tom, že někdo z kolegu zprávu čte.

8. 10. 2020
Nově můžete přidávat interní poznámky také ve vašem live chatu. Tyto poznámky se nikdy nedostanou k zákazníkovi. 

5. 10. 2020
Nově zvýrazňujeme odkazy z plain textu v e-mailech. V praxi to znamená, že pokud vám například od Fakturoid chodily odkazy na faktury, snadno se do faktury prokliknete rovnou ze SupportBoxu.

2. 10. 2020
V SupportBoxu si můžete nastavit tzv. aliasy schránky. Zjednodušeně řečeno to znamená, že si můžete vyplnit e-mailové adresy, které se vám nebudou zobrazovat v seznamu příjemců.

30. 9. 2020
Každý uživatel SupportBoxu má k dispozici statistiky. Pouze s tím rozdílem, že k dispozici mají jen své vlastní statistiky a nevidí statistiky jiného uživatele. 

21. 9. 2020
Přidali jsme filtr, který vám umožní filtrovat zprávy podle toho zda obsahují nebo neobsahují přílohu.

16. 9. 2020
Do nastavení schránky jsme přidali seznam IP adres, který bude vždy aktuální. Ideální v případě, že na vašem serveru chcete povolit konkrétní ip adresy, ze kterých může docházet k odesílání zpráv.

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 9:00 - 17:00