Rychlé novinky

11. 10. 2021
V detailu hovoru vám nově zobrazujeme informaci o tom, na jakou konkrétní klapku váš zákazník volal a na které byl reálně obsloužený

4. 10. 2021
V nastavení schránky si můžete zvolit, co se má stát, když je zpráva, která je zařazena ve vlastní složce, označena jako vyřešená. Buď si ji můžete ponechat stále ve vaší vlastní složce, nebo si vyřešené zprávy můžete takto jednoduše přesunout do složky Vyřešené.

30. 9. 2021
Pokud máte ve vašem telefonním systému Optimcall od Optimsys nastaveno IVR, neboli hlasový automat, zobrazíme vám odezvu zákazníka dle IVR i přímo v SupportBoxu, konkrétně pak ve výpisu hovorů, či v detailu hovoru.  

23. 9. 2021
V telefonech je možné nastavit automatické přidělování operátora k hovoru podle klapky, ke které je připojený. Díky této funkci každý operátor přesně ví, co má řešit a za jaké hovory zodpovídá. Navíc tak získáte i přehledné statistiky o tom, kolik hovorů daný operátor odbavil, kolik hovorů zmeškal a spousty dalších užitečných informací.

22. 9. 2021
Do uživatelských filtrů jsme přidali možnost Obsahující odpověď. Velmi snadno si tak vyfiltrujete tickety, na které reálně někdo z uživatelů odpověděl a zobrazíte si tak veškerou odeslanou poštu.

3. 9. 2021
Všem uživatelům live chatu jsme aktivovali geolokaci zákazníka, který vám píše, podle jeho IP adresy. V praxi to znamená, že u live chatu vždy uvidíte vlaječku státu, ze kterého vám zákazník píše. A pokud podle IP adresy zjistíme i konkrétní město, zobrazíme vám i tuto informaci.

1. 9. 2021
Ve statistikách telefonů, nyní přibyla i políčka, která vám ukáží Realizované hovory – neboli hovory, které se opravdu spojili. Jednoduše tak zjistíte, kolik příchozích/odchozích hovorů bylo operátory odbaveno.

30. 8. 2021
Do live chatu jsme přidali možnost odesílání událostí (eventů) do vašich vlastních statistik v Google Analytics. Jednoduše tak spočítáte například všechny návštěvníky vašeho webu, kteří využili live chat. Snadno také zjistíte, jaký měli tito návštěvníci konverzní poměr a spoustu dalších užitečných informací. 

20. 8. 2021
Ode dneška můžete pohodlně přesouvat hovory mezi telefony (phoneboxy), které máte v SupportBoxu napojené.

19. 8. 2021
V live chatu je nyní možnost blokování konkrétní IP adresy. Osoby, které vám na live chatu píšou nevhodné/spamové zprávy, tak velmi jednoduše přidáte na tzv. blacklist, aby vám nemohli posílat další zprávy.

16. 8. 2021
Všechny odchozí hovory, které volaný zákazník nezvedne, jsou označeny stavem Nedovolaný. Nepřijaté příchozí hovory od zákazníků, zůstávají pojmenované stále stejně – tedy Zmeškané. 

13. 8. 2021
Ve stavových řádcích nově vidíte i změny týkající nastavení priority zprávy. Uvidíte, kdo k ticketu přidal jakou prioritu a případně i to, kdo prioritu odebral. 

13. 8. 2021
V nastavení telefonů si můžete nastavit, aby se vám všechny hovory, které jsou ve stavu Realizovaný a hovory, které máte jen fajfkou označené jako vyřešené, automaticky přesunuly do složky Vyřešené

12. 8. 2021
V detailu live chatu zobrazujeme live notifikace o tom, že konkrétní operátor právě čte/odpovídá na live chat.

9. 8. 2021
Pokud dokážete na live chatu zákazníka identifikovat, zobrazí se vám v levém menu, ve výpise ticketů, rovnou jeho jméno. A v případě, že zákazníka nerozpoznáte, uvidíte zde číslo ticketu.  

6. 8. 2021
Upravili jsme filtrování ve výpise telefonů. Nově si můžete zvolit, zda hovor má, nebo nemá, některý ze stavů a můžete je i různě kombinovat.  

4. 8. 2021
Přidali jsme tooltip pro Napsat novou zprávu. Díky této drobné úpravě, okamžitě uvidíte, k čemu tato ikonka slouží. Tooltip se zobrazí po najetí kurzorem myši na ikonu pro novou zprávu.

29. 7. 2021
Automatické vyřešení zmeškaných hovorů funguje na všechny příchozí / odchozí hovory, které mají stav Zmeškané a nově také na všechny hovory, které mají stav Automat.

27. 7. 2021
V detailu live chatu vidíte všechny zprávy a poznámky bez aktualizace stránky. V praxi to znamená, že pokud budete mít otevřený s kolegou stejný live chat, a kolega napíše zprávu jako první, ihned ji uvidíte i vy bez nutnosti dělat refresh stránky. To stejné platí i pro interní poznámku. Po jejím přidání ji okamžitě uvidí všichni, kteří mají konkrétní live chat otevřený.

25. 7. 2021
Jestliže máte ve vašem live chatu doplněné proměnné (jméno zákazníka, telefon a e-mail), pak se tyto údaje, všem přihlášeným zákazníkům, automaticky předvyplní v momentě, kdy vám budou chtít zanechat offline zprávu. Zákazník tak napíše jen jeho dotaz a nebude se muset zdržovat vyplňováním osobních údajů.

14. 7. 2021
V nastavení každého live chatu přibyla možnost Vzhled inicializace. Zde si můžete individuálně upravit vzhled vašeho live chatu podle vašich preferencí. Můžete si přidat text do inicializačního tlačítka, nebo si aktivovat inicializační bublinu, aby váš live chat byl pro zákazníky viditelný okamžitě na první pohled.

13. 7 2021
Ode dneška uvidíte, v probíhajícím live chatu se zákazníkem, celou historii stránek, které daný zákazník na vašem webu prošel. Zobrazíme vám vždy konkrétní URL, takže se velmi pohodlně prokliknete na stránku, kde váš zákazník zrovna stojí. Budete mít skvělý přehled o tom, jak se zákazník na webu pohybuje a budete moci lépe reagovat na jeho dotazy.

30. 6. 2021
K 30. 6. 2021 jsme zrušili podporu složky Odeslané. Pokud máte složku Odeslané, v některé z vašich schránek aktivní, zůstane vám zachována. V případě, že složku Odeslané nemáte aktivní, není už možné si ji přidat. Všechny vaše odeslané zprávy naleznete i nadále ve složce Vyřešené. 

25. 6. 2021
Díky přidání tzv. live refresh do výpisu live chatů se vám budou v reálném čase, a bez nutnosti aktualizace stránky, měnit také jednotlivé stavy operátorů u přidělených live chatů.

24. 6. 2021
Do výpisu live chatů jsme přidali tzv. live refresh. V praxi to znamená, že všechny změny, které uděláte vy, nebo kolegové, uvidíte ve výpise live chatů okamžitě a bez nutnosti stránku aktualizovat. Například pokud kolega k live chatu přidá štítek, ihned tuto informaci uvidíte i ve vašem okně.

17. 6. 2021
Zjednodušili jsme vytváření Nového ticketu z live chatu. Z offline zprávy, kterou vám zákazník zanechal na live chatu, se vám automaticky předvyplní všechny údaje, které zákazník do offline zprávy zadal (e-mailová adresa, telefon, znění zprávy). Stačí si doplnit jen předmět a název schránky, do které si přejete ticket umístit.

11. 6. 2021
Vkládání obrázků ze schránky pomocí CTRL+V je funkční! Ode dneška můžete do zpráv velmi jednoduše a velmi pohodlně vkládat obrázky, aniž byste je museli pracně ukládat ve vašem počítači a poté vkládat do zprávy přes Inline obrázek.

7. 6. 2021
Univerzální plugin nyní funguje i v telefonech. Stačí, pokud budete ve svém skriptu, předávat telefonní číslo zákazníka na GET parametr v názvem „phone“. Veškeré informace o zákazníkovi z vašeho univerzálního pluginu se vám poté zobrazí i u hovorů a SMS.

31. 5. 2021
Aby pro vás práce a celková obsluha vaší telefonní linky byla co nejpříjemnější, je tu možnost – filtrovat hovory podle klapky, na které zvoní. Filtr ukáže operátorům pouze ty hovory, které byly přímo pro ně – zvonily přímo na jejich klapce. Každý operátor tak bude naprosto přesně vědět, co má řešit a nebude zahlcený hovory, které nejsou určeny pro něj.

26. 5. 2021
Tlačítko pro odeslání zprávy na live chatu, ať už z pozice operátora, nebo zákazníka bude nyní nově v defaultním stavu šedé. Jakmile začnete psát tlačítko změní barvu. V případe operátora bude tlačítko zelené jako doposud. Na straně zákazníka se tlačítko zbarví do barvy vašeho live chatu.

17. 5. 2021
Ve sdílení ticketů mimo SupportBox máte k dispozici komunikaci včetně inline obrázků a příloh.

14. 5. 2021
V detailu hovoru máte k dispozici Další aktivity z čísla. Zde vidíte další hovory nebo SMS z daného čísla. K jednotlivým aktivitám jsme přidali i jejich odpovídající stav – Realizovaný, Zmeškaný, Automat a Doručeno.

13. 5. 2021
V drobečkové navigaci zobrazujeme také složky. To znamená, že pokud budete mít ticket zařazený v některé z vašich vlastních složek, nově uvidíte název konkrétní složky i v drobečkové navigaci.

12. 5. 2021
V uživatelských filtrech, ručních i automatických pravidlech jsme sjednotili výpis operátorů. Nově jsou výpisy seřazené přímo podle jména operátora a podle abecedy. Zadávání podmínek je tak mnohem jednodušší a přehlednější.

10. 5. 2021
Při nastavení vašeho SMTP skrze Google OAuth nově posíláme také upravené Jméno odesílatele, které máte vyplněné v nastavení vaší schránky. V praxi to znamená, že zákazník u příchozí zprávy uvidí přesně ty informace, které zde máte vyplněné. Zároveň to samé Jméno odesílatele generujeme i do EML exportů.

5. 5. 20221
Zlepšili jsme zobrazení HTML emailů v SupportBoxu. Ne všichni e-mailový klienti posílají HTML e-maily ve validním formátu, a proto jsme na nasadili úpravu, která zajistí čitelné zobrazení všech vašich HTML e-mailů.

28. 4. 2021
Jazyk rozhraní live chatu pro koncové uživatele, tedy vaše zákazníky, si můžete nastavit do češtiny, slovenštiny, angličtiny a nově také do polštiny.

27. 4. 2021
K dispozici je další vylepšení live chatu pro operátory. Běžně máte k dispozici informaci, že zákazník píše zprávu. A nyní budete mít k dispozici také informaci o tom, že zákazník přestal psát. Takže obratem můžete proaktivně reagovat a doptat se, zda je vše srozumitelné.

22. 4. 2021
V rámci celé aplikace jsme sjednotili funkce Přesunutí do koše a Vybrat z koše. Jednoduše vložíte ticket, live chat, nebo hovor do Koše. A stejně jednoduše ticket, live chat, nebo hovor z koše vyberete a vrátíte do složky Nové.

21. 4. 2021
Z live chatu si můžete vytvořit Nový ticket. A nově, pokud budete mít rozepsaný Nový ticket z live chatu a budete se muset mezitím překliknout jinam, nemusíte mít obavy, že se vám údaje smažou. SupportBox si bude vše pamatovat. A jakmile se k rozepsanému ticketu z live chatu vrátíte, budou na vás všechny dosud vyplněné informace čekat

19. 4. 2021
Napříč všemi komunikačními kanály ve vašem SupportBoxu, jsme do složek Vyřešené přidali možnost Vrátit do nových. Velmi snadno si tak ticket, live chat, nebo hovor přesunete mezi Nové k dořešení. Daný ticket můžete do Nových vrátit rovnou z výpisu Vyřešených ticketů, nebo i z jeho detailu.

15. 4. 2021
V nastavení telefonů přibyla možnost Předvolby pro filtrování oddělené čárkami. Zde si můžete jednoduše nastavit filtrování hovorů podle předvoleb, hodí se zejména v situaci, kdy máte jednu klapku na dvě a více čísel. V praxi to znamená, že například u českého čísla zde nastavíte českou předvolbu +420 a u slovenského čísla slovenskou předvolbu +421. Díky tomu se vám budou hovory automaticky filtrovat na ta správná čísla.

14. 4. 2021
Univerzální plugin je aktivní i v live chatu. Stačí mít univerzální plugin aktivní ve vaší e-mailové schránce (schránkách), a informace o daném zákazníkovi se vám v pluginu zobrazí také u komunikace, která bude probíhat na live chatu.

13. 4. 2021
V ručních i automatických pravidlech si nově můžete nastavit akci Přidat vlastní poznámku. V praxi to znamená, že se vám ke všem zprávám, které budou splňovat zadané podmínky jednoduše přidá i vaše vlastní poznámka.

12. 4. 2021
Rozhraní SupportBoxu si můžete nastavit do chorvatštiny. K dispozici je zatím jen beta verze překladů, ale vaši kolegové ze zahraničí to určitě i tak ocení.

11. 4. 2021
Zlepšili jsme přehlednost v ručních i automatických pravidlech. Ve výpise Aktivních pravidel rovnou vidíte, jaké podmínky má dané pravidlo nastavené. Zlepší se tak vaše orientace v nastavených pravidlech, aniž byste museli pravidla jedno po druhém proklikávat.

9. 4. 2021
Zpříjemnili jsme proces mazání nadřených štítků v SupportBoxu. Díky srozumitelné informační hlášce budete ihned vědět, že je nejprve potřeba smazat podřazené štítky a teprve poté se můžete pustit i do mazání nadřazených štítků.

8. 4. 2021
Nově si můžete rozhraní SupportBoxu nastavit také do polštiny. Překlady jsou zatím jen v beta verzi, ale věříme, že i tak budou pro vaše polské kolegy přínosem.

7. 4. 2021
Každý uživatel si může individuálně zvolit, jaké štítky se mu budou v levém menu zobrazovat. Zobrazovat se mohou pouze nadřazené štítky. Nebo se mohou zobrazovat všechny štítky, nehledě na to, zda je štítek nadřazený nebo podřazený. 

23. 3. 2021
Do uživatelských filtrů jsme přidali novou možnost pro filtrování vašich ticketů – Když štítek neobsahuje. To znamená, že si jednoduše můžete vyfiltrovat tickety, které neobsahují konkrétní štítek, nebo i tickety, které neobsahují více štítků najednou.

22. 3. 2021
V Chování schránky si můžete nastavit, co se má stát Když přijde odpověď na zprávu, která je zařazena ve složce. Ve všech nových schránkách, které si vytvoříte v rámci Vašeho SupportBox účtu, budete mít defaultně nastavenou možnost Přesunout do složky Nové. V případě, že Váš zákazník odpoví na zprávu, která je zařazena ve Vlastní složce, zpráva se přesune do složky Nové. Nebudete muset na toto nastavení dodatečně myslet. Ovšem kdykoliv si jej můžete u každé schránky upravit podle vašich potřeb.

21. 3. 2021
V SupportBoxu jsme zpřehlednili administraci pro nastavení Napojených zařízení. V této záložce nyní najdete nastavení vašich Klapek, a také si zde můžete nastavit vaše mobilní zařízení pro vytáčení hovorů a zařízení, ze kterého si přejete odesílat SMS.

19. 3. 2021
V nastavení live chatu si můžete vybrat, co se má stát, pokud máte přiřazený live chat, označíte jej jako Vyřešený a zákazník vám po chvilce napíše novou zprávu. Máte dvě možnosti. Přidělení chatu můžete zachovat, nebo jej zrušit.

18. 3. 2021
Ve virtuálních složkách jsme opravili chování podmínky Přiřazeno. V nabídce kolegů, které můžete přiřadit budete mít nově pouze ty uživatele, kteří mají k dané schránce nastavené pravomoce.

17. 3. 2021
Nasadili jsme malé ale efektivní vylepšení Klik a volej. V případě, že máte napojené pouze jedno zařízení můžete ze SupportBoxu rovnou hovor vytočit, aniž byste vybírali zařízení nebo klapku. 

16. 3. 2021
U přeposlané zprávy se vám v pluginech chybně zobrazovaly informace o původním zákazníkovi, nikoliv informace o zákazníkovi, kterému jste zprávu přeposlali. Toto je nyní opraveno a v pluginech vždy uvidíte informace o konkrétním zákazníkovi, kterému směřují vaše zprávy.

15. 3. 2021
Pokud je váš původní e-mailový klient Gmail nebo využíváte G Suite, můžete si vlastní SMTP nastavit téměř automaticky pomocí nové autorizace Google OAuth 2.0.

10. 3. 2021
Máme pro vás připravenou další integraci. Se SupportBoxem si nyní můžete jednoduše propojit váš e-shop, který běží na systému ExitShop.

5. 3. 2021
Shoptet plugin je aktivní také u live chatu. To znamená, že všechny důležité informace o zákazníkovi a jeho objednávkách můžete vidět nejen u e-mailových zpráv ale nově také u každého live chatu. Podrobný postup jak na to, najdete v našem návodu Nasazení chatu do Shoptetu.

5. 3. 2021
Do filtrace stavů telefonních hovorů jsme přidali možnost Realizovaný automatem. Velmi snadno si tak vyfiltrujete všechny hovory, které vyřídil automat.

4. 3. 2021
Nasadili jsme dlouho očekávanou funkcionalitu Klikni a volej. Na pár kliknutí vytočíte telefonní číslo, které vám už jednou volalo, přímo z vašeho SupportBoxu – bez vyťukávání jednotlivých číslic.

4. 3. 2021
Nastavení pravomocí uživatelů pro live chat jsme udělali přehlednější a jednodušší! Nejprve uvidíte přehled live chatů a teprve až po kliknutí na tlačítko Upravit se vám zobrazí i nabídka konkrétních uživatelů, kterým můžete nastavovat pravomoce podle potřeby.

3. 3. 2021
Sjednotili jsme styly otevírání odkazů. Zjednodušeně řečeno – odkazy se vám budou nyní otevírat v nové kartě vašeho prohlížeče. Platí to samozřejmě pro odkazy přímo v detailu ticketu/zprávy, ale také v rychlém náhledu zprávy ve výpisu ticketů.

2. 3. 2021
Výrazně jsme zlepšili příjem SMS. Nové SMS zprávy se do SupportBoxu synchronizovaly zhruba každých 5 minut. To ale není doba, která nás uspokojovala, a proto je nyní příjem SMS live, tedy okamžitý a bez čekání.

1. 3. 2021
V nastavení předpřipravených odpovědí si můžete doplnit i předmět zprávy. Předmět zprávy ze šablony se vám aplikuje vždy jen na nové zprávy. Jestliže budete pomocí šablony zákazníkovi odpovídat, zůstane zachován původní předmět.

19. 2. 2021
V nastavení pracovní doby pro live chat si můžete vybrat, zda se mají/nemají zohledňovat státní svátky.

12. 2. 2021
Jestliže máte se zákazníkem rozjednaný nový live chat a zákazník vám pošle novou zprávu, budete na ni samozřejmě upozorněni notifikací. Zároveň ale nově budete tato zpráva, v levém menu a i ve výpise live chatů, zvýrazněna tučným písmem.

11. 2. 2021
Do sdílení ticketů mimo SupportBox jsme přidali velmi žádaný typ časové filtrace. Jednoduše nyní můžete filtrovat tickety za minulý týden a minulý měsíc.

9. 2. 2021
Ve sdílení ticketů mimo SupportBox se vám už nebudou chybně zobrazovat i zprávy, které byly ve složce Koš. Nyní budou vidět opravdu jen ty zprávy, které mají být vidět.

5. 2. 2021
Řazení obchodních případů jsme i v případě Raynet pluginu vylepšili tak, aby se vám případy řadili od těch nejnovějších.

4. 2. 2021
Upravili jsme výpis zobrazených objednávek v pluginu PrestaShop. Objednávky se vám nyní budou řadit od nejnovějších po nejstarší.

3. 2. 2021
U přiřazených live chatů nově zohledňujeme online / offline stav operátora také přímo v detailu live chatu. Barevnou odlišnost jsme zachovali. Pokud bude přiřazený operátor offline, má štítek s jeho jménem šedou barvu. Online stav operátora je pak znázorněn zeleným štítkem s jeho jménem.

27. 1. 2021
Ve výpisech telefonů jsme sjednotili logiku a funkčnost složek stejně, jako je tomu u e-mailových schránek. U jednotlivých složek uvidíte ve čtverečku celkový počet záznamů (telefony, SMS). Pokud bude čtvereček červený, znamená to, že máte ve výpise nějaký zmeškaný hovor. Šedý čtvereček naopak značí, že jsou všechny hovory Realizovány, nebo manuálně označeny jako Vyřešené.

15. 1. 2021
Díky funkci Automatické vyřešení zmeškaných hovorů snadno rozlišíte zmeškané hovory, které už byly zpětně navolány a úspěšně vyřešeny a naopak, na která zmeškaná čísla je potřeba ještě zavolat. 

13. 1. 2021
Pokud si live chat označíte jako Vyřešený a zákazník vám znovu napíše další zprávu, budete notifikace vypadat a znít stejně, jako v případě úplně nového live chatu.

12. 1. 2021
U přiřazených live chatů zohledňujeme ve výpise chatů, online / offline stav operátora. Pokud bude operátor offline, bude štítek s jeho jménem u live chatu šedý. Když bude operátor online, bude štítek s jeho jménem zelený. Na první pohled uvidíte, zda je kolega k dispozici a může live chat dořešit.

11. 1. 2021
Tickety můžete díky praktickým filtrům snadno dohledávat už od nepaměti. Nově ale můžete tickety filtrovat a dohledávati i podle toho, jakou prioritu má zpráva nastavenou.

8. 1. 2021
Přidali jsme skvělou funkci pro telefony. Nyní dokážeme rozeznat, zda je hovor realizován operátorem a nebo automatem. Hovory, které jsou odbaveny automatem, jsou přehledně označeny tmavě modrým štítkem Automat

7. 1. 2021
Ve statistikách, v záložce Tým schránky je nový sloupeček Hodnocení spokojenosti. Zde uvidíte u každého uživatele, který dostane od zákazníka hodnocení, jak si stojí. Číslo v závorce pak udává celkový počet hodnocení, daného operátora. 

6. 1. 2021
Do statistik jsme pro větší přehlednost přidali vysvětlivky. Pokud si nebudete vědět rady, naše malá nápověda vám hned stručně vysvětlí, co který sloupeček v tabulce se statistikou znamená.

5. 1. 2021
Nastavte si nové notifikace na příchozí hovory, či SMS a už vám žádný hovor neunikne. Každý uživatel si je může nastavit individuálně podle toho, jak on sám potřebuje.

4. 1. 2021
V nastavení pracovní doby u live chatu máte nyní možnost vyplnit pouze DO (popřípadě OD). V praxi to znamená, že se operátor přepne ručně do online stavu a jakmile uplyne nastavená pracovní doba v políčku DO, přepne se automaticky do offline.  

31. 12. 2020
Uživatelé SupportBoxu mohou nově ve svých statistikách sledovat i hodnocení spokojenosti s jejich odpovědí, které jim zákazníci udělí.

29. 12. 2020
SupportBox vám nyní bez problému zobrazí i přílohy u zprávy, které jsou ve formátu eml.

23. 12. 2020
Hromadné nahrávání příloh ke zprávám je ode dneška k dispozici pro každého uživatele SupportBoxu.

22. 12. 2020
V ručních i automatických pravidlech můžete nyní pracovat i s akcí Přeposlat na adresu. Ideální v situaci, kdy například potřebujete automaticky přeposílat na vaší účetní všechny příchozí faktury a podobně.

18. 12. 2020
Do uživatelského filtru ve výpisu vašich telefonů a SMS jsme přidali možnost filtrování i podle štítku.

16. 12. 2020
Nyní jsou pro vás k dispozici vylepšené notifikace pro live chat. Každý uživatel si je může nastavit individuálně podle vlastních potřeb. Žádný live chat vám nyní už neuteče.

7. 12. 2020
Připravili jsme pro vás další integraci. Na pár kliknutí si snadno propojíte SupportBox a váš e-shop, který běží na PrestaShop.

4. 12. 2020
V každém SupportBoxu jsme aktivovali automatickou kontrolu DKIM záznamu. Pokud váš DKIM záznam nebudete mít správně nastaven, bude na tuto skutečnost zakladatel účtu upozorněn hláškou na hlavní nástěnce SupportBoxu.

3. 12. 2020
Pokud bude mít někdo z kolegů přiřazený hovor, či SMS bude tato informace vizuálně zobrazena v tmavě modrém štítku. Stejně jako je tomu u e-mailové komunikace.

3. 12. 2020
Od dnešního dne máte možnost využít uživatelský filtr pro dohledání konkrétního hovoru, či SMS také ve vašich telefonech.

2. 12. 2020
Automatickou odpověď si můžete nadefinovat ještě přesněji, a to díky novému filtru, který dokáže zohlednit pracovní dny, víkendy, nebo svátky.

1. 12. 2020
Zakladatel účtu má přístup do všech live chatů a telefonů, které máte v SupportBoxu aktivní. To znamená, že nemusí mít do chatu, či telefonu nastavené pravomoce (jako ostatní uživatelé) a stejně k ním bude mít přístup.

30. 11. 2020
Vylepšili jsme nastavení aktivních pravidel (ručních i automatických). Pokud nyní zadáte podmínku Přiřazený uživatel, můžete pohodlně vybrat konkrétního uživatele z nabídky všech uživatelů vašeho SupportBox účtu.

27. 11. 2020
Do statistik, konkrétně pak do reportu Schránky a Tým schránky, jsme přidali Filtrování podle štítků.

26. 11. 2020
Sjednotili jsme možné podmínky pro Předmět ve virtuální složce a také v ručních a automatických pravidlech. Nyní můžete ve všech těchto případech zvolit tyto podmínky – je, obsahuje, neobsahuje, není a v případě složek ještě vyhovuje regulární výrazu.

25. 11. 2020
Vylepšili jsme statistiky Ticketů a přidali jsme do reportu i předmět ticketu. A navíc nově můžete v reportu podle předmětu také filtrovat.

24. 11. 2020
Potřebujete si do interní poznámky k live chatu přidat důležitý odkaz, se kterým budete dále pracovat? Není problém. Stačí na odkaz kliknout a pohodlně se vám otevře v novém okně.

19. 11. 2020
Uživatelé mají k dispozici další statistiky. Nyní mohou sledovat i své vlastní statistiky live chatu.

18. 11. 2020
Pokud budete v detailu ticketu a přiřadíte mu vyšší či nižší prioritu, stále zůstanete na zprávě, abyste mohli ticket dále zpracovat, dle vašich potřeb.

17. 11. 2020
DKIM se stává bezpečnostním standardem pro elektronickou komunikaci, a proto si nyní můžete DKIM nastavit i ve vašich schránkách.

11. 11. 2020
Do nastavení live chatu jsme přidali další užitečné funkce. Nyní si můžete nastavit, zda si přejete mít chat na webu zobrazen či nikoliv, upravit si můžete i zobrazování operátorů, nebo váš Online status.

10. 11. 2020
Nastavte si ve vaší schránce automatické přidělování e-mailů mezi uživatele a roztřiďte příchozí zprávy mezi kolegy férově.

9. 11. 2020
Nově máte k dispozici předpřipravené odpovědi také pro váš live chat!

4. 11. 2020
Další plugin na světě. Nyní můžete vás SupportBox propojit také s prodejním formulářem SimpleShop.

2. 11. 2020
Přidali jsme nový plugin ActiveCampaign. Během několika málo minut si můžete obě aplikace propojit a pracovat efektivněji.

14. 10. 2020
V SupportBoxu můžete pracovat s mailto odkazy. Stačí si v nastavení vybrat schránku, kterou budete to mailto používat jako výchozí.

9. 10. 2020
Ruční pravidla respektují nastavené podmínky. Pokud se pokusíte aplikovat ruční pravidlo na ticket, který nebude na 100% splňovat zadané podmínky, pravidlo se nespustí. O tom, zda se pravidlo provedlo či nikoliv budete informování hláškou.

6. 10. 2020
Lišta s nabídkou akcí v detailu ticketu je nyní viditelná i v případě, kdy budete scrollovat ticketem dolů. A to včetně informace o tom, že někdo z kolegu zprávu čte.

8. 10. 2020
Nově můžete přidávat interní poznámky také ve vašem live chatu. Tyto poznámky se nikdy nedostanou k zákazníkovi. 

5. 10. 2020
Nově zvýrazňujeme odkazy z plain textu v e-mailech. V praxi to znamená, že pokud vám například od Fakturoid chodily odkazy na faktury, snadno se do faktury prokliknete rovnou ze SupportBoxu.

2. 10. 2020
V SupportBoxu si můžete nastavit tzv. aliasy schránky. Zjednodušeně řečeno to znamená, že si můžete vyplnit e-mailové adresy, které se vám nebudou zobrazovat v seznamu příjemců.

30. 9. 2020
Každý uživatel SupportBoxu má k dispozici statistiky. Pouze s tím rozdílem, že k dispozici mají jen své vlastní statistiky a nevidí statistiky jiného uživatele. 

21. 9. 2020
Přidali jsme filtr, který vám umožní filtrovat zprávy podle toho zda obsahují nebo neobsahují přílohu.

16. 9. 2020
Do nastavení schránky jsme přidali seznam IP adres, který bude vždy aktuální. Ideální v případě, že na vašem serveru chcete povolit konkrétní ip adresy, ze kterých může docházet k odesílání zpráv.

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 9:00 - 17:00