Případová studie

Jak pomáháme společnosti ACTIVA spol. s r.o. spravovat 26 front zpráv

O společnosti

Společnost ACTIVA působí na trhu koncových dodávek kancelářských potřeb již od roku 1992. Za své více jak dvacetileté působení si vybudovala pozici tuzemské jedničky. V roce 2019 dosáhla obratu 1,639 mld. Kč.

Obsluhuje více, než 15 823 firem na území celé České republiky, kterým dodává na 47 tisíc dodacích míst  standardně následující pracovní den s roznosem po kancelářích.

Společnost ACTIVA patří dlouhodobě ke společnostem preferujícím elektronickou komunikaci se svými zákazníky a v posledních letech je vedoucí firmou v oboru také díky využití nejnovějších technologií. Proto si v roce 2018 vybrala jako nástroj pro komunikaci se svými zákazníky právě SupportBox.

Naše spolupráce v číslech

74

operátorů

26

front zpráv

Vyzpovídali jsme klienta

Důvod hledání nového řešení?

Používali jsme starý OpenSource systém, který již nezvládal takové množství požadavků a proto jsme se začali poohlížet po modernějším nástroji, který by nejen pokryl naše současné potřeby, ale stačil by nám také v souvislosti s plány do budoucna.

Jak probíhal výběr vhodného řešení?

Výběr nového řešení probíhal formou výběrového řízení, kde hlavními body zadání byly:

  • cloudové řešení
  • robustnost systému (více než 25 front požadavků s cca 100 operátory)
  • vysoká dostupnost služby
  • inteligentní licencování

Jak náročné bylo přejít na SupportBox?

Přechod byl velmi jednoduchý a se vším, s čím jsme si nedokázali poradit interně, nám ochotně pomohli na podpoře SupportBoxu.

Dokážete vyčíslit návratnost investice, případně úsporu času?

Díky tomu, že SupportBox nemá žádné integrační poplatky a přecházeli jsme z OpenSource nástroje, tak prvnotní investice byla pouze v podobě času věnovaného základnímu nastavení systému.

Následná úspora času pro administrátory systému je značná. Ať již díky snazšímu ovládání aplikace, či řadě dalších funkcí, které nebylo možné v předchozím systému realizovat.

Které funkce jste si oblíbili nejvíce a proč?

Nejčastěji nám operátoři zmiňují vyřešení a přidělení požadavku v jednom kroku.

Doporučili byste SupportBox dalším klientům?

Určitě ano. SupportBox bych doporučil všem, kteří hledají chytré, spolehlivé online řešení, s příkladnou podporou zákazníkům a vysokou dostupností služeb.

SupportBox bych doporučil všem, kteří hledají chytré, spolehlivé online řešení, s příkladnou podporou zákazníkům a vysokou dostupností služeb.
Oto Čepelák

ACTIVA spol. s r.o.

Podívejte se na další případovky

E-shop uklidproklid.eu nabízí jednoduché, a přitom nečekaně funkční ekologické přípravky. Ukazuje, že ekologické nemusí být drahé.

Kateřina Brožová

Úklid pro klid

Fitshaker.sk je slovenská platforma manželů Švaralových, která od roku 2014 nabízí online fitness programy s domácím cvičením. Cílem je zhubnout, nabrat svalovou hmotu a cítit se fit bez nutnosti chodit do posilovny. Zákazník po registraci sleduje 5 živých přenosů cvičení týdně, anebo si vybírá z 1000 videí 20 profesionálních instruktorů, kteří pomáhají s konkrétními problémy (zhubnutí do plavek, fit po těhotenství apod.). V nabídce jsou i videa odborníků na stravování a motivační hubnoucí výzvy. Fitshaker.sk je také výrobcem fitness oblečení a doplňků stravy, které od roku 2019 nabízí ve vlastním Fitshaker e-shopu. Fitshaker.sk funguje online i jako appka.

Peter Švaral

Fitshaker

Společnost RCprofi s.r.o. se zabývá prodejem a servisem RC modelů, což jsou modely na dálkové ovládání. Na trhu jsou již 12 let.

Libor Pilař

Majitel společnosti RCprofi

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 8:00 - 16:00