22.5. Jediná konference v ČR o zákaznické péči

Získat vstupenky

Případová studie

Jak jsme pomohli zvládnout 400 000 fanoušků na Instagramu

O společnosti

Úklid pro klid je progresivně rostoucí firma nejsledovanější české úklidové influencerky Kateřiny Brožové. Její ostře sledovaný instagramový profil vznikl v roce 2020. Specializuje se na návody a rady pro co nejsnadnější a nejefektivnější úklid. E-shop uklidproklid.eu nabízí jednoduché, a přitom nečekaně funkční ekologické přípravky. Ukazuje, že ekologické nemusí být drahé.

Naše spolupráce v číslech

Shoptet

E-shop

400 000

sledujících na Instagramu

Používané funkce

E-maily, Instagram zprávy, napojený kontaktní formulář

2

uživatelů SupportBoxu

Vyzpovídali jsme klienta

Jak to u vás vypadalo před SupportBoxem?

První dva roky byl počet sledujících na Katčině Instagramu plus minus konstantní, držel se v tisících. Když se ale zaměřil na úklid a návody, počty sledujících začaly raketově růst. Každý rok přibývá až neuvěřitelná stovka tisíc sledujících i zákazníků. Instagram je plný tutoriálů a nápadů, které zákazníci neznají, proto se hodně ptají. Před SupportBoxem nám psali přímo z Instagramu, e-mailem a přes Shoptet.

Proč jste potřebovali změnu?

Zpráv bylo najednou příliš. Přestávali jsme mít přehled, kdo co a jak řeší. Bez přehledu to už nešlo.

Proč jste si zvolili SupportBox a co u vás zlepšil?

Náš e-shop je postavený na Shoptetu, který SupportBox integruje. SupportBox byl proto jasnou volbou – máme s ním po ruce údaje o objednávkách zákazníků. SupportBox ale přinesl taky možnost reagovat přímo z Instagramu a přes Messenger, takže dnes už je pro nás nezbytností.


Nachytřete se v jednom dni!

Přijďte na konferenci SupportDay, která se koná 22.5. Vytoupí majitelé firem a experti na zákaznickou péči, kteří berou komunikaci se zákazníky vážně a vyplácí se jim to. Kdy jindy než teď, kdy přichází levná konkurence ze zahraničí a cena za marketing neustále stoupá? Zvýhodněné vstupenky v první vlně získáte zde


V čem vám SupportBox nejvíc pomáhá?

SupportBox mě nutí udržovat si prázdnou schránku. Líbí se mi, že se vyřešené zprávy filtrují a mám před sebou jen to, co mám řešit. Celá komunikace se drží ve vlákně. Práci maximálně usnadňují také připravené odpovědi a štítkování e-mailů. Hodně nám pomáhá automatické třídění pošty na příjmu – potvrzení objednávek a další transakční e-maily nemusíme sledovat, ale máme je zároveň uchované a můžeme se k nim vrátit, když je potřeba.

Jak jste zvládli přechod na SupportBox?

Nebylo to nic složitého. Naskočili jsme a rovnou fungovali.

Komu byste SupportBox doporučili?

SupportBox je řešením pro všechny, kdo mají hromadnou schránku (např. info@xxx.cz), kterou obsluhuje více než jedna osoba. Doporučujeme ho každému, kdo potřebuje podporu, chce reagovat na zprávy z různých kanálů na jednom místě a chodí mu tolik zpráv, že využívá předpřipravené odpovědi.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

SupportBox je řešením pro všechny, kdo mají hromadnou schránku (např. info@uklidproklid.cz), kterou obsluhuje více než jedna osoba. Doporučujeme ho každému, kdo potřebuje podporu, chce reagovat na zprávy z různých kanálů na jednom místě a chodí mu tolik zpráv, že využívá předpřipravené odpovědi.
Kateřina Brožová

Úklid pro klid

Podívejte se na další případovky

Společnost RCprofi s.r.o. se zabývá prodejem a servisem RC modelů, což jsou modely na dálkové ovládání. Na trhu jsou již 12 let.

Libor Pilař

Majitel společnosti RCprofi

Tomáš Miřátský je majitelem dvou společností Sport Hangar CZ s.r.o. a Motoobchod.cz s.r.o. a pod těmito společnostmi provozuje 4 e-shopy. Svým zákazníkům chtějí dopřát komfort pro pohodlnou a především bezpečnou jízdu díky zkušeným profíkům v zákaznickém servisu, rychlé reakční době a široké nabídce.

zaparkorun.cz spadá spolu s několika dalšími e-shopy do sítě Zaparkorun s.r.o. založené v roce 2014. Nyní působí na pěti trzích v rámci Evropské unie: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 8:00 - 16:00