#04 Jak rozvíjet zákaznickou péči?

Mário Roženský
29.11.2023
3 min. čtení
jak-rozvijet-zakaznickou-peci

A je venku čtvrtý díl SupportBox podcastu! 

Mário Roženský v něm přivítá skvělého hosta – Aničku Šenk, která působila v Dáme Jídlo, Rohlík.cz, ale také v Alze. Všude se starala o zákaznickou péči, a proto věříme, že pro vás bude tento rozhovor nabitý parádními informacemi. A užijete si jej tak, jako si jej užívali Mário s Aničkou při jeho natáčení. 

Anička říká, že zákaznická péče by měla být všudypřítomná napříč odděleními. Proto je podle ní důležité přemýšlet o všech místech styku se zákazníky. Mnoho podnikatelů si totiž stále myslí, že zákaznická péče znamená odpovědět na e-mail, mluvit s klientem po telefonu, nebo odpovídat na zprávy ze sociálních sítí. Anička s Máriem tyto mýty vyvracejí a zmíní zajímavé myšlenky, kde všude se můžete se zákazníkem setkat. 

Dotknou se tématu automatizace, přičemž vám vysvětlí, proč je špatně chtít, aby jakýkoli automat odpovídal za vás. Rozeberou téma zpětné vazby. Jedna věc je zpětnou vazbu od klientů sbírat, ale co neméně podstatným druhým krokem? 

V další části rozhovoru se dozvíte, jak poznáte, že nedostatečně komunikujete směrem k zákazníkům hodnotu vašich služeb či produktů. Co je nejdůležitější schopností operátorů na zákaznické péči a proč se tato schopnost s časem opotřebovává. Mário s Aničkou vám dají cenné tipy na to, jak tuto schopnost hýčkat a opečovávat. A v neposlední řadě dostanete několik tipů na ty nejlepší knihy o zákaznické péči a na to, kde se v zákaznické péči školit

Nenechte si tento příjemný rozhovor ujít a dejte nám vědět, jak se vám líbil! 

#04 – Jak rozvíjet zákaznickou péči?

Sledujte nás na vaší oblíbené platformě pro více podobných dílů:

Spotify
Youtube
Apple Podcasts
Google Podcasts

A pokud to myslíte se zákaznickou péčí vážně, využijte našeho průvodce v podobě knížky či e-booku na www.zakaznickapece.cz

Neslyšeli jste třetí díl podcastu? Můžete se k němu kdykoli vrátit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 8:00 - 16:00