Případová studie

Jak jsme pomohli zvládnout 400 000 fanoušků na Instagramu

O společnosti

Úklid pro klid je progresivně rostoucí firma nejsledovanější české úklidové influencerky Kateřiny Brožové. Její ostře sledovaný instagramový profil vznikl v roce 2020. Specializuje se na návody a rady pro co nejsnadnější a nejefektivnější úklid. E-shop uklidproklid.eu nabízí jednoduché, a přitom nečekaně funkční ekologické přípravky. Ukazuje, že ekologické nemusí být drahé.

Naše spolupráce v číslech

Shoptet

E-shop

400 000

sledujících na Instagramu

Používané funkce

E-maily, Instagram zprávy, napojený kontaktní formulář

2

uživatelů SupportBoxu

Vyzpovídali jsme klienta

Jak to u vás vypadalo před SupportBoxem?

První dva roky byl počet sledujících na Katčině Instagramu plus minus konstantní, držel se v tisících. Když se ale zaměřil na úklid a návody, počty sledujících začaly raketově růst. Každý rok přibývá až neuvěřitelná stovka tisíc sledujících i zákazníků. Instagram je plný tutoriálů a nápadů, které zákazníci neznají, proto se hodně ptají. Před SupportBoxem nám psali přímo z Instagramu, e-mailem a přes Shoptet.

Proč jste potřebovali změnu?

Zpráv bylo najednou příliš. Přestávali jsme mít přehled, kdo co a jak řeší. Bez přehledu to už nešlo.

Proč jste si zvolili SupportBox a co u vás zlepšil?

Náš e-shop je postavený na Shoptetu, který SupportBox integruje. SupportBox byl proto jasnou volbou – máme s ním po ruce údaje o objednávkách zákazníků. SupportBox ale přinesl taky možnost reagovat přímo z Instagramu a přes Messenger, takže dnes už je pro nás nezbytností.

V čem vám SupportBox nejvíc pomáhá?

SupportBox mě nutí udržovat si prázdnou schránku. Líbí se mi, že se vyřešené zprávy filtrují a mám před sebou jen to, co mám řešit. Celá komunikace se drží ve vlákně. Práci maximálně usnadňují také připravené odpovědi a štítkování e-mailů. Hodně nám pomáhá automatické třídění pošty na příjmu – potvrzení objednávek a další transakční e-maily nemusíme sledovat, ale máme je zároveň uchované a můžeme se k nim vrátit, když je potřeba.

Jak jste zvládli přechod na SupportBox?

Nebylo to nic složitého. Naskočili jsme a rovnou fungovali.

Komu byste SupportBox doporučili?

SupportBox je řešením pro všechny, kdo mají hromadnou schránku (např. info@xxx.cz), kterou obsluhuje více než jedna osoba. Doporučujeme ho každému, kdo potřebuje podporu, chce reagovat na zprávy z různých kanálů na jednom místě a chodí mu tolik zpráv, že využívá předpřipravené odpovědi.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

SupportBox je řešením pro všechny, kdo mají hromadnou schránku (např. info@uklidproklid.cz), kterou obsluhuje více než jedna osoba. Doporučujeme ho každému, kdo potřebuje podporu, chce reagovat na zprávy z různých kanálů na jednom místě a chodí mu tolik zpráv, že využívá předpřipravené odpovědi.
Kateřina Brožová

Úklid pro klid

Podívejte se na další případovky

Fitshaker.sk je slovenská platforma manželů Švaralových, která od roku 2014 nabízí online fitness programy s domácím cvičením. Cílem je zhubnout, nabrat svalovou hmotu a cítit se fit bez nutnosti chodit do posilovny. Zákazník po registraci sleduje 5 živých přenosů cvičení týdně, anebo si vybírá z 1000 videí 20 profesionálních instruktorů, kteří pomáhají s konkrétními problémy (zhubnutí do plavek, fit po těhotenství apod.). V nabídce jsou i videa odborníků na stravování a motivační hubnoucí výzvy. Fitshaker.sk je také výrobcem fitness oblečení a doplňků stravy, které od roku 2019 nabízí ve vlastním Fitshaker e-shopu. Fitshaker.sk funguje online i jako appka.

Peter Švaral

Fitshaker

Společnost RCprofi s.r.o. se zabývá prodejem a servisem RC modelů, což jsou modely na dálkové ovládání. Na trhu jsou již 12 let.

Libor Pilař

Majitel společnosti RCprofi

Tomáš Miřátský je majitelem dvou společností Sport Hangar CZ s.r.o. a Motoobchod.cz s.r.o. a pod těmito společnostmi provozuje 4 e-shopy. Svým zákazníkům chtějí dopřát komfort pro pohodlnou a především bezpečnou jízdu díky zkušeným profíkům v zákaznickém servisu, rychlé reakční době a široké nabídce.

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 8:00 - 16:00