Hledáte alternativu k Zendesku?

Vyzkoušejte SupportBox! Nejlepší alternativu v českém prostředí.

Vyzkoušet zdarma

Proč zvolit SupportBox

Česká aplikace

Jsme ryze česká firma, která zná potřeby českých a slovenských zákazníků. Přesto s námi můžete snadno expandovat do zahraničí. Naše prostředí je multijazyčné, takže ani kolega, co neumí česky se neztratí.

Jednoduché spuštění

Spuštění bude otázkou minut. Máme na vše skvělé návody. Pokud si něčím nebudete jisti, rádi vás procesem stuštění provedeme.

Snadná integrace

Máme řadu integrací na české nástroje, které vám usnadní práci. Už nebudete muset řešit zdlouhavé přenosy dat mezi systémy.

Vše na jednom místě

U nás budete mít veškerou komunikaci na jednom místě. Emaily, telefon, online chat, Facebook Messenger. Vše, co očekáváte od moderní aplikace na zákaznickou podporu.

Důvěru nám dali

Co o SupportBoxu říkají ti, kteří už ho používají?

SupportBox doporučuji všem e-shopům, které chtějí řídit zákaznickou péči efektivně a zároveň z ní chtějí vytěžit víc. To znamená potenciálně i nějaký zisk.

Libor Pilař

Majitel společnosti RCprofi

SupportBox bych doporučil všem, kteří hledají chytré, spolehlivé online řešení, s příkladnou podporou zákazníkům a vysokou dostupností služeb.

Oto Čepelák

IT Administrátor

Pokud hledáte rychlé a funkční řešení pro zákaznickou podporu za dostupnou cenu, s rychle reagující technickou podporou, je pro vás SupportBox vhodné řešení.

Jana Lužinová

Správa e-shopu & marketing

SupportBox bych doporučil bez debat. Už se tak i stalo a nebylo to naposledy. Proč? Protože to je velmi šikovný systém, který by měl začít používat každý, kdo dostává e-maily od zákazníků.

Ivan Mátis

Jednatel

Migrace ze supportboxu

Potřebujete migrovat ze Zendesk na SupportBox?

Není nic jednoduššího. Celým procesem migrace vás provedeme. Pomůžeme vám i s přenesením nastavení, abyste se cítili v SupportBox jako doma hned od začátku.

Migrace ze supportboxu

Začněte využívat SupportBox již dnes

Na založení SupportBoxu nás nepotřebujete. Na pár kliknutí budete mít vše nastaveno a můžete začít komunikovat s vašimi zákazníky.

Vyzkoušet zdarma


V případě, že máte raději řešení na míru, jsme tu pro vás.

Potřebujete s něčím poradit?
Obraťte se na Víta

Vít Matějka

Head of Sales

Napište nám

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 8:00 - 16:00