Tipy a triky pro maximální využití SupportBoxu

Kateřina Střelcová
08.01.2020
3 min. čtení

SupportBox je šikovný nástroj – abyste jej dokázali používat naplno, rozhodně nepřehlédněte tyto nejzajímavější funkce:

Předpřipravené odpovědi

Máte pocit, že podobnou odpověď už píšete podruhé, nebo potřetí? Uložte si ji přímo z rozepsané zprávy. Příště jen kliknete na správnou ikonku a celý text se vloží do odpovědi sám. Předpřipravené odpovědi si můžete rozčlenit do dvou úrovní.

Pravidla

Chodí vám mnoho zpráv a máte pocit stále plné schránky? Pravidla se podívají hned při příchodu na danou zprávu, a splňuje-li vámi dané podmínky, provede nadefinované akce. Tak například může zprávy obsahující frázi „Objednávka byla vyřízena“ a zároveň neobsahující „Re:“ (to abyste nepřehlédli odpovědi od klientů) zařadit do vlastní složky. Nebo přidělit kolegovi, či rovnou změnit stav na Vyřízená.

Napojení na další aplikace

SupportBox umí napojit mnoho dalších aplikací. Díky pluginu hned vedle zprávy uvidíte vše, co o zákazníkovi chcete vědět – kolik si toho u vás již objednal, v jakém stavu je jeho objednávka či faktura, klientův telefon a adresu, domluvené schůzky, nebo předchozí komunikaci.

Statistiky

SupportBox vám nabízí automaticky také přehled, kolik zpráv vaši kolegové v daném období vyřídili. Můžete si porovnat výkonnost kolegů, spokojenost zákazníků s jejich odpověďmi, ale také vám v Reportu porušení ukážeme tickety, které byly otevřené velmi dlouho, a také ty, u kterých bylo ve vlákně velké množství zpráv. Můžete si je společně projít a zamyslet se nad tím, zda by příště nebyly tyto požadavky řešitelné efektivněji.

Notifikace

O každé zprávě, která je pro vás důležitá, se můžete dozvědět, i když právě v SupportBoxu nepracujete. Notifikace na všechny zprávy, nebo jen na ty pro vás, si  můžete nastavit do prohlížeče, nebo do vašeho soukromého e-mailu.

Řazení zpráv a chování schránky

Každý z kolegů si může sám nastavit, jak chce, aby se mu řadily zprávy – nejnovější  nebo naopak nejstarší tickety se tak zobrazí nahoře. Může si také určit, jak se má SupportBox zachovat po vyřešení dané zprávy – na příklad může zobrazit další novější ticket nebo zůstat v právě vyřešeném ticketu.

Rádi si s vámi zavoláme a ukážeme vám všechny tyto šikovné funkce naživo. Stačí nám napsat e-mail nebo zavolat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vyzkoušejte SupportBox zdarma

Vyzkoušejte 2 týdny se SupportBoxem a neplaťte ani korunu.

Registrací souhlasíte s obchodními podmínkami

Potřebujete s něčím poradit? Obraťte se na Petru Petra Novotná, Expertka na pomoc zákazníkům
+420 778 443 348
po-pá: 9:00 - 17:00